Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego jest własnością  firmy Salve i  Salve -Med  w Kaczorach/k Piły,  ( woj. wielkopolskie) które zostały utworzone przez Mariolę Zielińską i Krzysztofa Małkowskiego.  Naszym głównym celem jest wspieranie osób potrzebujących opieki  oraz pomoc osobom, które stanęły w obliczu konieczności zapewnienia opieki swoim bliskim z powodu choroby czy niepełnosprawności.  Obecnie firma skupia kilkadziesiąt pielęgniarek, rehabilitantów i opiekunów medycznych niosąc pomoc każdego dnia. Współpracujemy   z  jednostkami pomocy społecznej , szpitalami, sklepami medycznymi  i innymi instytucjami  wspierających  osoby w trudnej sytuacji życiowej..                        

  Uruchomienie  wypożyczalni sprzętu  jest odpowiedzią na potrzebę nieustannej poprawy jakości życia osób starszych, chorych i niepełnosprawnych.   Dla komfortu i godnego życia naszych Pacjentów  postanowiliśmy na kompleksowość usług , łącząc wypożyczalnię sprzętu wraz z opieką pielęgniarską i usługami rehabilitacyjnymi .

Nasza wypożyczalnia jest największą wypożyczalnią  w północnej Wielkopolsce. Zaufały nam już setki pacjentów. Profesjonalizm w doborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego, pielęgnacyjnego, rzetelność  oraz pomoc  w refundacji NFZ  to atuty naszej firmy.  Jako nieliczni na rynku oferujemy  wyłącznie sprzęt posiadający paszporty techniczne podlegające okresowym serwisom.

 Oferujemy Państwu łóżka rehabilitacyjne, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, balkoniki, materace piankowe i przeciwodleżynowe, szyny CPM do rehabilitacji stawu kolanowego i biodrowego, kule, wózki toaletowe oraz inny sprzęt medyczny. Cały asortyment dostępny jest od ręki  z możliwością natychmiastowego montażu w domu klienta.

Close Menu